Sarita Urm


Sarita Urm

Juuksur / stilist / koolitaja
Kontakt: +372 5115489

Hoolitsetud  juuksed on olulised, et tunda end noore, ilusa ja pilkupüüdvana. Juuksur Sarita aitab just Sinul leida oma isikupära! Suurepärase suhtlejana peab ta juuksuri eriala juures oluliseks oskust klienti kuulata, vajadusel anda nõu ja mis kõige olulisem, saavutada alati soovitud tulemus.

Juuksuri ning stilistina armastab Sarita väljakutseid. Ta on osalenud Goldwell Golor Zuum rahvusvahelisel võistlusel ja seal 20 parima hulka valitud. Samuti andnud oma panuse  “Totaalse Muutumise”, “Naistesaate” ja “Eesti Muusikaauhindade" telgitagustes.

Sarita armastab oma tööd ja kliente!

 

Teised Saritast:

Mallukas / "Juuksed tumedast heledaks ühe päevaga?"

Anna Tšurkan


Anna

Juuksur

Minu jaoks juuksuritöö on hobi mitte töö. Uued trendid ja koolitused on minu jaoks väga olulised. Minu soov on, et klientidel oleks alati kaasaegne ja korralikult teostatud juukselõikus - see annab kliendile hea tuju, rõõmsa meele, suurendab enesekindlust ja lisab individuaalsust. Peale lõikust näevad juuksed välja ilusad ja soeng hoiab paremini.

Age Virroja


Age

Juuksur / stilist

Olen juuksurina töötanud 13 aastat. Minu jaoks on väga tähtis, et klient lahkuks salongist rõõmsa ja rahulolevana. Soovin pakkuda meeldivat ja kvaliteetset tulemust. Pean oluliseks igale kliendile piisavalt aega pühendada, sest hea soeng valmib alati koostöös kliendiga!

Olen teinud soenguid ka erinevatele ajakirjadele ja fotosessioonidele.

Katre Kaldjärv


Katre

Juuksur

Kõige tähtsamaks oma töös pean oskust kuulata ja seeläbi täita kliendi soov nii, et ta lahkub minu juurest rahul olevana. Minu jaoks on töö minu hobi, mida ma naudin ja teen suure pühendumusega.

Olen osalenud Naistesaate muutumismängus juuksurina; "Võta või jäta" saates kohvritüdrukute soengute tegijana ja täiendanud end koolitustel Eestis, Soomes ja USA-s.

Ragne Traat


Ragne

Kosmeetik

Ragne Traat on töötanud üle viieteistkümne aasta kosmeetikuna. Lisaks näohooldustele teostab ka depilatsiooni, kulmude ja ripsmete värvimist ning meiki.

Peale kosmeetikakooli on täiendanud ennast Barcelonas, Londonis, Riias ja Vilniuses. Samuti läbinud koolitused kollageeniteraapia, keemilise koorimise jm iluhoolduste alal.